Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów 1:0. Mecz przerwany na ponad 20 minut 23

Lechia Gdańsk pokonała Chrobrego Głogów 1:0 (1:0) w 18. kolejce, otwierającej rundę rewanżową w Fortuna 1. Lidze. W pierwszej połowie mecz została na ponad 20 minut przerwany, sędziowie i piłkarze zeszli do szatni, gdyż boisko zostało zasnute dymem, który powstał po odpaleniu pirotechniki przez miejscowych kibiców. Po powrocie do gry biało-zieloni spisywali się znacznie lepiej niż przed przymusową przerwa. Skoczyło się na jednym golu, ale jego zdobywca Tomas Bobcek mógł z powodzeniem ustrzelić hat-tricka. Goście kolekcjonowali przede wszystkich rzutu rożne. Mieli ich aż 13, ale to gospodarze po takim stałym fragmencie gry zdobyli bramkę.