Lechia Gdańsk - Cracovia 1:3. Rozczarowanie. Na grupę mistrzowską trzeba poczekać 53

Opinie (1) Dodaj opinię
Lechia Gdańsk przegrała z Cracovią 1:3 (0:1) w meczu 29. kolejki ekstraklasy. Trener Piotr Stokowiec wystawił ofensywny skład, ale nie przełożyło się to na sytuacje podbramkowe. Gospodarze tego dnia oddali tylko jeden celny strzał, gdy na początku drugiej połowy Łukasz Zwoliński wyrównał. Biało-zieloni zagrali fatalny inauguracyjny kwadrans, a po przerwie Mario Maloca wpakował piłkę do własnej siatki. Goście cieszyli się z wygranej i awansu do grupy mistrzowskiej, mimo że 6 ostatnich meczów przegrali.