Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 2:0. Wyciągnięte wnioski z błędów sprzed 2 tygodni 31

Opinie (2)
Lechia Gdańsk pokonała u siebie Górnika Łęczna 2:0 (1:0) w 26. kolejce PKO BP Ekstraklasa. Był to bardzo podobny mecz do tego sprzed dwóch tygodni. Biało-zieloni najwyraźniej wyciągnęli właściwe wnioski z tamtego remisu z Wisłą Kraków i po przerwie nie pozwolili rywalom na gola, a sami poprawili rezultat, choć ich przewaga nie była już tak duża jak przed przerwą. Warto zauważyć, że goście wykonali aż 11 rzutów rożnych, a także jako pierwsi mogli objąć prowadzenie, ale Dusan Kuciak nie pozwolił się pokonać w pojedynku sam na sam Bartoszowi Śpiączce.