Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0:1. Samobójczy gol zepsuł 77-lecie klubu 59

Opinie (3)
Lechia Gdańsk przegrała u siebie z Koroną Kielce 0:1 (0:1). O wyniku zdecydował samobójczy gol Michała Nalepy z 22. minuty. Mimo że na odwrócenie losów spotkania, biało-zieloni mieli ponad godzinę, niewiele kleiło się w ich grze ofensywnej. Brakowało szybkości i pomysłu na rozmontowanie dobrze zorganizowanej defensywy gości, a przede wszystkim celnych strzałów. - Możliwe że to najgorszy mecz od kiedy jestem tutaj trenerem - podsumował Tomasz Kaczmarek. Pod względem sportowym 77. rocznica powstania klubu, która przypada w niedzielę, 7 sierpnia - została zepsuta.