Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:3. Piłkarze bezradni, kibice tracą cierpliwość 45

Lechia Gdańsk przegrała z Lechem Poznań 0:3 (0:2) w zaległym meczu z 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla biało-zielonych to czwarta porażka z rzędu, która pozostawia ich na ostatnim miejscu w tabeli. Nic w ekipie Tomasza Kaczmarka nie poprawił ani debiut Joela Abu Hanny, ani próba gry po przerwie trójką obrońców. W starciu z mistrzem Polski gospodarze nie mieli szans na strzelenie nawet honorowego gola, a wielokrotnie na boisku sprawiali wrażenie bezradnych. Kibice tracą cierpliwość. "Dostało się" werbalnie tak piłkarzom jak i prezesowi Pawłowi Żelemowi.