Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:0. Fajerwerki i 16 tys. kibiców żegnało ekstraklasę 69

Lechia Gdańsk wygrała z Legią Warszawa 1:0 (0:0) w pożegnalnym meczu przed własną widownią w ekstraklasie. Na stadion przyszło prawie 16 tysięcy kibiców. Spotkanie z powodu pirotechniki było dwukrotnie przerywane. Kibice biało-zielonych odpalili fajerwerki, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry na boisku "odpalił" je także Maciej Gajos. Pomocnik strzelił zwycięskiego gola z własnej połowy. Posłał piłkę do bramki wicemistrzów Polski z około 60 metrów!
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1. Igrali z losem, ale znów są liderem 1. Ligi

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1....

26. kolejka Fortuna 1.Ligi. Arka Gdynai 2:1 Chrobry Głogów