Lechia Gdańsk - Radomiak 2:2. Piotr Stokowiec zwolniony po remisie 41

Opinie (7)
Lechia Gdańsk zremisowała u siebie z Radomiakiem 2:2 (2:0) w meczu 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Gospodarze prowadzili do przerwy, ale w drugiej połowie roztrwonili dwubramkowe prowadzenie w pięć minut. Jeszcze tego samego dnia, wieczorem, umowa Piotra Stokowca z klubem została rozwiązana za porozumieniem stron. Jego bilans w roli trenera biało-zielonych to: 66 zwycięstw, 33 remisy i 40 porażek w 139 oficjalnych meczach. W tym czasie klub sięgnął po brązowy medal mistrzostw kraju oraz Puchar i Superpuchar Polski. Nazwisko nowego szkoleniowca ma zostać ogłoszone po weekendzie.