Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0:3. Bezradność w meczu z liderem ekstraklasy 47

Opinie (8)
Lechia Gdańsk przegrała z Rakowem Częstochowa 0:3 (0:2) w 13. kolejce PKO BP Ekstraklasy. W meczu z liderem tabeli gospodarze byli bezradni. Jedyny groźny strzał oddali dopiero w 86. minucie, gdy uderzał rezerwowy Marco Terrazzino. Przez większą część gry goście robili na boisku co chcieli i ich sukces mógł być jeszcze bardziej okazały. - Nie spodziewałem się aż takiej dominacji - przyznał nawet Marek Papszun, trener zwycięzców. - Dostaliśmy poważną lekcję piłki nożnej. Ciężko zebrać myśli, ale nie możemy uznać, że to wielka tragedia i spuścić głowy - ocenił Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec biało-zielonych.