Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń 1:2. Kontrowersje i fatalne 3 minuty na koniec pucharów 62

Lechia Gdańsk przegrała u siebie z Rapidem Wiedeń 1:2 (0:2) i wobec remisu w pierwszym wyjazdowym meczu 0:0, została wyeliminowana z rozgrywek Ligi Konferencji Europy w 2. rundzie kwalifikacji. O zakończeniu pucharowej przygody zadecydowały fatalne 3 minuty między 16. a 18. W tym okresie biało-zieloni stracili dwa gole. W końcówce natarli z całym impetem na rywali, ale Łukaszowi Zwolińskiemu udało się zdobyć jedynie honorową bramkę. Były też kontrowersje sędziowskie przy dyktowanych lub nie rzutach karnych i to na niekorzyść miejscowych. Odpalona została pirotechnika, za co UEFA może nałożyć na klub kary.