Lechia Gdańsk - Resovia 4:0. Nowy wicelider Fortuna 1. Ligi gromił do przerwy 51

Lechia Gdańsk jest nowym wiceliderem Fortuna 1. Ligi. Na zakończenie 22. kolejki biało-zieloni rozgromili Resovię 4:0, strzelając wszystkie gole do przerwy. Dla podopiecznych Szymona Grabowskiego był to dziesiąty mecz z rzędu bez porażki na Polsat Plus Arenie Gdańsk, a ósmy wygrany. Ta passa rozpoczęła się jeszcze w sierpniu ubiegłego roku. Przypomnijmy, że po zakończeniu sezonu zasadniczego dwie najlepsze drużyny tabeli zdobędą bezpośredni awans do ekstraklasy.
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78. Festiwal trójek na start fazy play-off