Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3:2. Jak Feniks z popiołów w Pucharze Polski 46

Lechia Gdańsk pokonała Zagłębie Lubin 3:2, choć do przerwy przegrywała na Stadionie Energa 0:2. Biało-zieloni awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski, pozostali w grze w obronie trofeum, gdyż w ciągu kilku minut potrafili odrodzić się jak Feniks z popiołów. Dużo analogii był do pierwszego występu w tym sezonie podopiecznych Piotra Stokowca w tych rozgrywkach i sukcesu w Wejherowie. I wówczas, i 4 grudnia zwycięskiego gola zdobył Flavio Paixao. Termin losowania nie jest jeszcze znany. Kolejna runda planowana jest od 10 do 19 marca przyszłego roku.
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1. Igrali z losem, ale znów są liderem 1. Ligi

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1....

26. kolejka Fortuna 1.Ligi. Arka Gdynai 2:1 Chrobry Głogów