Lechia Gdańsk znokautowana przez Koronę Kielce. Najwyższa porażka, najniższa frekwencja 40

Opinie (1)
Mecz Lechii Gdańsk z Koroną Kielce, zakończony wynikiem 0:5 (0:4), przechodzi do historii, ale tej niechlubnej klubu i Stadionu Energa. Nigdy wcześniej na tym obiekcie biało-zieloni nie przegrali tak wysoko, a zarazem nigdy wcześniej nie było tutaj na meczu ligowym tak niskiej frekwencji. Według oficjalnych danych w poniedziałek na trybuny pofatygowało się niewiele ponad 7 tysięcy osób. W drugiej połowie publiczność wzniecała ironiczne przyśpiewki, a po spotkaniu wydała groźnobrzmiący komunikat dla piłkarzy.