Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:1. Artur Sobiech strzelił gola na jubileusz 50

Lechia Gdańsk zremisowała u siebie z Jagiellonią Białystok 1:1 w 4. kolejce ekstraklasy, choć do przerwy prowadziła 1:0. Po zmianie stron gospodarze niepotrzebnie pozwolili się zepchnąć do obrony przez bazujących głównie na stałych fragmentach gry rywalom, a zryw w samej końcówce nie pozwolił im odzyskać prowadzenia. Artur Sobiech jubileusz setnego spotkania ligowego w najwyżej klasie rozgrywkowej uczcił golem. Radość z drugiej bramki, przerwał gwizdek o spalonym. Natomiast VAR anulował jedno trafienie przyjezdnych.