Lechia coraz mocniej dziurawiona 48

Piłkarze Lechii w czterech ostatnich spotkaniach ligowych oraz w meczu towarzyskim z Metalistem Charków stracili aż 16 goli! Przed pojedynkiem z Lechem trener Michał Probierz zamknął przed kibicami i mediami wszystkie treningi, aby przygotować nowy, bardziej szczelny blok defensywy. Wszystko na nic. Poznańska "Lokomotywa" przejechała z łatwością przez te zasieki w drugiej połowie, a rozpędu nadał jej wychowany w gdańskich MRKS i Gedanii - Rafał Murawski. Biało-zieloni przegrali na PGE Arenie aż 1:4 (1:1). Można jedynie gdybać, co by było, gdyby w 27. minucie Daisuke Matsui w pojedynku sam na sam z bramkarzem strzelił na 2:0... dla gospodarzy.