Lechia pewnie pokonała Widzew 39

Stojan Vranjes potwierdził zasadność transferu do Lechii. Bośniak, który zimą został wykupiony z Vojvodiny Novy Sad, strzelił oba gole w meczu z Widzew Łódź, który biało-zieloni wygrali na PGE Arenie 2:0 (1:0). Przy obu bramkach udział miał inny nabytek ostatniego okna transferowego, Maciej Makuszewski. Goście według oficjalnych statystyk nie oddali w sobotę żadnego celnego strzału, choć ewidentnie, gdyby nie interwencja Mateusza Bąka, to Veljko Batrović mógł odwrócił losy tego pojedynku. W drugiej połowie, gdy goście odkryli się, biało-zieloni mieli okazje na jeszcze wyższe zwycięstwo nad outsiderem ekstraklasy.