Lechia rozbiła Jagiellonię 5:1 49

1043 minuty czekał na kolejnego gola w piłkarskiej ekstraklasie Flavio Paixao. Jak już zaczął ponownie trafiać do siatki, to skompletował hat-tricka. Był on jedną z gwiazd meczu z Jagiellonią Białystok. Ta została rozbita w Gdańsku 5:1 (3:0), a trafienia dołożyli Grzegorz Kuświk oraz świetnie dysponowany tego dnia Milos Krasić z karnego. Obraz meczu nieco zmącił rzucony w stronę bramkarza gości Bartłomieja Drągowskiego przedmiot, który wydaje się, że jednak w niego nie trafił. Golkiper najpierw leżał długo na murawie, ale po rozmowie z trenerem Michałem Probierzem kontynuował grę.