Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2:1. Michał Marcjanik dał awans do ćwierćfinału PP 31

Arka Gdynia pokonała u siebie Górnika Łęczna 2:1 (1:1) i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. Zwycięstwo zapewnił nowy kapitan - Michał Marcjanik, który końcowy wynik ustalił w 85. minucie. W pierwszej połowie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Adam Deja. Ich strzały mogą być ozdobą niejednego meczu. Kolejnym rywalem żółto-niebieskich będzie I-ligowa Puszcza Niepołomice, która dysponować będzie atutem boiska. Spotkanie odbędzie się 2 marca o godzinie 14:30, a 5 dni później, na tym samym boisku te drużyny mają zmierzyć się o punkty w I lidze.