MH Automatyka Gdańsk uległa Podhalu Nowy Targ. Niewykorzystana szansa na awans w tabeli PHL 37

Hokeiści MH Automatyki Gdańsk przegrali z TatrySki Podhalem Nowy Targ 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). Wyrównane spotkanie było do wygrania, ale na drodze gdańszczan stanął w bramce wychowanek GKS Stoczniowca Przemysław Odrobny. Gospodarze zmarnowali dwie świetne okazje pod koniec trzeciej tercji po czym stracili gola na 0:2. Kontaktowe trafienie zaliczył w ostatnich sekundach Maciej Rompkowski, ale było już za późno. Podopieczni trenera Andrieja Kowaliowa nie wykorzystali porażki Unii Oświęcim i nie zdołali awansować w tabeli PHL na 6. miejsce. W niedzielę o godz. 17 MH Automatyka zagra na wyjeździe z Orlikiem Opole.