Pasieka: Jeden punkt to trochę za mało 21

Gdyńskim piłkarzom pilnie potrzeba zwycięstw, aby opuścić 15. miejsce w ekstraklasie. Niestety, wiosną nadal nie wygrywają, a w piątek na własnym stadionie jedynie zremisowali z równie walczącym o oddalenie się od strefy spadkowej Zagłębiem Lubin 1:1 (1:1). "Jeden punkt to trochę dla nas za mało" - przyznał trener Dariusz Pasieka, ale zwłaszcza po przerwie Arka nie miała żadnego sposobu na rywala i gdyby nie poprzeczka po strzale Szymona Pawłowskiego, zeszłaby nawet z boiska pokonana. Poniżej bezpośrednia relacja, którą przeprowadziliśmy ze stadionu przy ul. Olimpijskiej, na którym pod koniec pierwszej połowy nastąpiła kilkuminutowa awaria oświetlenia.