MH Automatyka Gdańsk pewnie pokonała Energę Toruń 23

Hokeiści MH Automatyki Gdańsk pewnie pokonali Energę Toruń 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) stawiając przeciwnika pod ścianą już w pierwszej tercji. Podopieczni Marka Ziętary kontrolowali przebieg gry, często gościli na połowie gości i pokonaliby ich większą przewagą bramek, gdyby nie prezent w ostatniej części spotkania. Hokeistą meczu wybrano bardzo aktywnego Jana Stebera. Przed spotkaniem podpisano umowę, na mocy której Grupa Lotos stała się sponsorem gdańskiego klubu.
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi. Powołania na Ligę Narodów

Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w...

Ćwierćfinał Plusligi 2023/2024. Trefl Gdańsk 2:3 Resovia Rzeszów