Wygrana na inaugurację piłkarzy ręcznych Energi Wybrzeża Gdańsk 11

Piłkarze ręczni Energi Wybrzeża Gdańsk pokonali Sandrę Spa Pogoń Szczecin 25:20 (11:6) na inaugurację PGNiG Superligi. Gospodarze na początku drugiej połowy prowadzili już różnicą siedmiu bramek, ale ostatecznie musieli zadowolić się wygraną w nieco mniejszych rozmiarach. Znakomitą dyspozycję w bramce prezentował Artur Chmieliński. Razem ze swoim zmiennikiem Przemysławem Witkowskim obronili po dwa rzuty karne.
Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno 43:47. Nicolai Klindt z pucharem Trojmiasto.pl

Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno...