Wygrana na inaugurację piłkarzy ręcznych Energi Wybrzeża Gdańsk 11

Piłkarze ręczni Energi Wybrzeża Gdańsk pokonali Sandrę Spa Pogoń Szczecin 25:20 (11:6) na inaugurację PGNiG Superligi. Gospodarze na początku drugiej połowy prowadzili już różnicą siedmiu bramek, ale ostatecznie musieli zadowolić się wygraną w nieco mniejszych rozmiarach. Znakomitą dyspozycję w bramce prezentował Artur Chmieliński. Razem ze swoim zmiennikiem Przemysławem Witkowskim obronili po dwa rzuty karne.
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1. Igrali z losem, ale znów są liderem 1. Ligi

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1....

26. kolejka Fortuna 1.Ligi. Arka Gdynai 2:1 Chrobry Głogów