Arka Gdynia - ŁKS Łódź 0:1 w barażu. Awansu do ekstraklasy nie będzie 54

Opinie (2)
Arka Gdynia przegrała u siebie z ŁKS Łódź 0:1 (0:0). Jedynego gola zdobył Pirulo w 64. minucie. Tym samym żółto-niebiescy w tym sezonie nie wejdą do ekstraklasy. W niedzielę, 20 czerwca o godz. 20:40 w finale baraży o awans zagrają zwycięzcy ekipy Dariusza Marca z Górnikiem Łęczna, który po rzutach karnych pokonał na wyjeździe GKS Tychy 4:2, a po 120 minutach gry było 1:1. W grze pozostały zatem 5. i 6. drużyna tabeli, a wyeliminowane zostały 3. i 4.
Mecz barażowy Fortuna 1. Ligi o awans do Ekstraklasy w sezonie 2020/2021 Arka Gdynia - ŁKS Łódź