Mistrzostwa Europy w short tracku. Polska w Olivii zdobyła srebro i brąz 23

Natalia Maliszewska zajęła 2. miejsce na dystansie 500 metrów podczas mistrzostw Europy w short tracku, które odbywają się w hali Olivia. Piąta była Nikola Mazur, zawodniczka Stoczniowca Gdańsk. Wielki dramat zanotował za to inny reprezentant Polski i gdańskiego klubu - Diane Sellier, który był faworytem do medalu na tym samym dystansie, ale został wykluczony w półfinale za spowodowanie upadku rywala. Natomiast w niedzielę 3. miejsce na dystansie 5000 metrów zajęła sztafeta męska.
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi. Powołania na Ligę Narodów

Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w...

Ćwierćfinał Plusligi 2023/2024. Trefl Gdańsk 2:3 Resovia Rzeszów