Arka Gdynia - Wisła Płock 2:0. Kartki i kontuzje nie przeszkodziły 81

Arka Gdynia wygrała z Wisłą Płock 2:0 (1:0) w 28. kolejce Fortuna 1. Ligi. Gola i asystę zaliczył Kacper Skóra, a wynik meczu otworzył Olaf Kobacki. Żółto-niebiescy zachowali 2. miejsce ze stratą punktu do lidera. Sukces jest tym cenniejszy, gdyż gospodarze byli mocno osłabieniu. Za kartki pauzowali trener Wojciech Łobodziński, Dawid Gojny i Kasjan Lipkowski, a w trakcie gry do kontuzjowanego Sebastiana Milewskiego dołączyli: Janusz Gol i Hubert Adamczyk. Dlatego były i dwa debiuty. Cały mecz rozegrał Hiszpan Marco Navarro, a w 82. minucie na boisko wszedł 18-letni Jakub Staniszewski.