Nowe koło widokowe na Ołowiance. Stare pojedzie do USA 7
Tylko do końca sierpnia będzie czynne koło widokowe na Ołowiance. We wrześniu ruszy jego rozbiórka, by możne je było przewieźć do Stanów Zjednoczonych. W jego miejscu stanie nowe, większe o 10 m koło z bardziej pojemnymi gondolami. Otwarcie planowane jest na początek stycznia.