Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0:2. Bez szans z liderem ekstraklasy 49

Opinie (1)
Lechia Gdańsk przegrała u siebie z Legią Warszawa 0:2 (0:0) w meczu 25. kolejki ekstraklasy. Goście umocnili się na czele tabeli, a ich sukces na Stadionie Energa mógł być nawet wyższy. Biało-zieloni przez większą część meczu skupiali się na obronie, a i tak przy pierwszym golu pozwolili się skontrować, a asystę drugiego stopnia, po stracie na połowie rywali zaliczył... Rafał Pietrzak. Miejscowym tego dnia nie udało się oddać żadnego celnego strzału, a w doliczonym czasie stracili drugą bramkę, gdyż zostali zaskoczeniu po rozegraniu wrzutu z autu.