Polska - Finlandia 5:1. Kamil Grosicki ustrzelił hat-tricka 55

Polska pokonała Finlandię 5:1 (3:0) w towarzyskim meczu na Stadionie Energa Gdańsk. Do przerwy klasycznym hat-trickiem popisał się Kamil Grosicki, który był tego dnia kapitanem. W drugiej połowie strzelali napastnicy: Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik, którzy korzystali z tego, że Robert Lewandowski zajął miejsce na trybunach. Od 62. minuty na boisku zaprezentował się Rafał Pietrzak, lewy obrońca Lechii Gdańsk. Mimo że selekcjoner Jerzy Brzęczek, zgodnie z zapowiedziami, postawił na debiutantów i rezerwowych to biało-czerwoni odnieśli najwyższe zwycięstwo w historii występów na Letnicy.