Polska - Tunezja 26:30. 1400 kibiców oglądało porażkę na inaugurację 4Nations Cup 38

Reprezentacja Polski przegrała w Ergo Arenie z Tunezją 26:30 (12:14) w pierwszym meczu 4Nations Cup. Biało-czerwoni słabo rozpoczęli zarówno pierwszą, jak i drugą połowę. Na przestrzeni całego meczu byli słabszym zespołem od Tunezyjczyków, dlatego doznali dość wysokiej przegranej. Porażkę z perspektywy trybun oglądało około 1400 kibiców. Doping ostatecznie nie pomógł. Wcześniej, Japonia pokonała Holandię 33:30. Azjaci będą kolejnym rywalem Polaków. Mecz w środę, 29 grudnia o godz. 18:30 również w Ergo Arenie. Ceny biletów jednodniowych wynoszą od 10 do 49 zł.