Polska przegrywa z Argentyną 0:2 41

Polscy tenisiści w pierwszym meczu w historii w Pucharze Davisa w grupie światowej przegrywają z Argentyną 0:2. W Ergo Arenie na trybunach zasiadło około 3 tysięcy kibiców, ale żadnemu z biało-czerwonym nie udało się przełamać serwisu rywala, ani tym bardziej wygrać choćby seta. Jednak jeszcze nic nie zostało stracone. Zwycięży i do ćwierćfinałów awansuje ta reprezentacja, która wygra trzy gry. W sobotę gra deblowa rozpocznie się o godzinie 13, a w niedzielę kolejne single od 12. Bilety kosztują od 15 do 99 złotych i są dostępne w sprzedaży internetowej oraz w kasach obiektu na granicy Gdańska i Sopotu.