Prawdziwe święto siatkówki w Gdańsku. Polska wzięła rewanż za igrzyska olimpijskie 50

Siatkarskie emocje w Ergo Arenie sięgnęły zenitu. Polska po kapitalnym widowisku wygrała z Francją 3:2 (32:30, 20:25, 25:20, 23:25, 15:12) na zakończenie tygodniowego turnieju Ligi Narodów w Gdańsku. Nie brakowało sensacji - Chiny ograły rewelacyjną Kubę, a Iran bez straty seta rozbił Bułgarię. Niedzielne zmagania w ramach VNL na granicy Gdańska i Sopotu oglądało ponad 10 tysięcy kibiców.