Trefl Sopot - Ironi Ness Ziona 92:100. Koszykarze zasypani "trójkami" i z kontuzją 35

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z izraelskim Ironi Ness Ziona 92:100 (27:31, 27:28, 25:18, 13:23) w swoim drugim meczu w ENBL. To druga porażka żółto-czarnych w tych rozgrywkach. Polegli na własne życzenie, bo w czwartej kwarcie pierwsze punkty zdobyli dopiero po ponad 4 minutach. Nie wykorzystali okazji i to zemściło się w końcówce. W całym spotkaniu rywale rzucili aż 17 "trójek". Spotkanie z kontuzją zakończył Wesley Gordon, który do szatni schodził z bólem kolana. Kolejny pojedynek sopocianie zagrają w niedzielę. O 13:30, w hali 100-lecia, podejmą Rawlplug Sokół Łańcut.