Prezentacja zespołu PGE Wybrzeże Gdańsk i spotkanie z kibicami w Galeria Madison w Gdańsku
Wszystkie zdjęcia
Prezentacja zespołu PGE Wybrzeże Gdańsk i spotkanie z kibicami w Galeria Madison w Gdańsku
30 sierpnia 2025
W Galerii Madison odbyła się prezentacja drużyny PGE Wybrzeże Gdańsk przed sezonem 2025/2026. Kibice mieli okazję zdobyć autografy i zrobić z zdjęcia z piłkarzami ręcznymi, który już 4 września zainaugurują sezon. Po raz pierwszy w takiej imprezie uczestniczył Oskar Czertowicz. - Przejście do ligi polskiej widzę jako krok do przodu dla mojej kariery - powiedział 19-letni rozgrywający, który przeniósł się z niemieckiego Flensburga.
Dodaj opinię