Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk 2:3. Zwycięski bój o 1/16 finału Pucharu Polski 75

Lechia Gdańsk pokonała Gryfa Wejherowo 3:2 (0:2) i po wielkim boju awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski. Biało-zieloni już po 5. minutach przegrywali 0:2. Drużynę w drugiej połowie poderwał Maciej Gajos, który po wejściu z ławki rezerwowych szybko strzelił 2 gole. Natomiast zwycięską bramkę zdobył Flavio Paixao. Po pół godzinie mecz mógł zostać przerwany, gdyż wystrzelono race na boisko, a jedna z nich o mały włos nie trafiła w Zlatana Alomerovicia. Z podejrzeniem poważnej kontuzji boisko opuścił Jaroslaw Mihalik.