Szczypiorniści Wybrzeża przegrali z Azotami 47

Piłkarze ręczni Wybrzeża Gdańsk przegrali we własnej hali z Azotami Puławy w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PGNiG Superligi 24:27 (12:13), gdyż pogubili się w końcówce pojedynku. Jeszcze po przerwie gospodarze prowadzili 3 bramkami, a przewagę utrzymywali do 50 minuty. Niestety, w ostatnich 10 minutach zaliczyli 1 trafienie. Sami zainkasowali aż 5. Na domiar złego kończyli bez: Łukasza Rogulskiego i Ramona Oliveiry, którzy nabawili się urazów. Do rewanżu dojdzie w środę, 26 kwietnia o godz. 18:30 na parkiecie rywali. W półfinale zagra zwycięzca dwumeczu.