Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3. Dobrze się tylko zaczęło 62

Trefl Gdańsk przegrał z zespołem Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3 (25:21, 18:25, 22:25, 22:25) w 2. kolejce siatkarskiej PlusLigi. Było to pierwsze domowe spotkanie żółto-czarnych w sezonie 2021/22. Siatkarze mogli liczyć na głośny doping 4250 kibiców w Ergo Arenie przez cały mecz, ale rywale i tak okazali się za mocni. Udało się wygrać pierwszego seta, ale to wszystko, na co było stać gdańszczan tego dnia. Trudny do zatrzymania był szczególnie Uros Kovacević, zdobywca 26 punktów. Tym samym ekipa Michała Winiarskiego rozpoczęła rozgrywki od dwóch porażek.