Trefl Gdańsk przegrał z Jastrzębskim Węglem 1:3. Będzie 3. mecz w niedzielę. Znów Gdynia Arena 31

Siatkarze Trefla Gdańsk przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3 (25:23, 27:29, 17:25, 21:25). Podopieczni Andrei Anastasiego od trzeciego seta do końcówki czwartego przestali walczyć o każdą piłkę i spuszczali głowy po każdej nieudanej akcji. Obudzili się na finiszu, ale było już za późno, aby dogonić rozpędzonego rywala. Tym samym na 16. meczach zakończyła się zwycięska seria żółto-czarnych. Co gorsza w niedzielę o godzinie 20 w Gdynia Arena muszą zagrać decydujący pojedynek o półfinał. Która drużyna go wygra, awansuje do strefy medalowej. Bilety kosztują: normalne od 20 do 40, ulgowe od 15 do 30, a dla dzieci do lat 13 i niepełnosprawnych - 5 zł. Kasa w hali otwarta już 4 godziny przed spotkaniem.