Trefl Sopot - King Szczecin 77:82. Zmiana w sztabie szkoleniowym koszykarzy 53

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z Kingiem Szczecin 77:82 (8:22, 21:12, 19:25, 29:23) w 11. kolejce Energa Basket Ligi. Gospodarze słabo weszli w mecz, nieco lepiej zagrali w drugiej kwarcie, ale znów oddali pole rywalom, notorycznie pudłując z dystansu. W sztabie szkoleniowym Marcina Stefańskiego doszło do zmiany fizjoterapeuty. Obowiązku te przejął Marek Rzeczkowski, który jest również trenerem personalnym.
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi. Powołania na Ligę Narodów

Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w...

Ćwierćfinał Plusligi 2023/2024. Trefl Gdańsk 2:3 Resovia Rzeszów