Trefl pokonał Polpharmę po dogrywce 45

Najbardziej ofensywny mecz w sezonie, który zakończył się wynikiem rodem z NBA, mają za sobą koszykarze Trefla. W rzutach za trzy gospodarze posiągnęli ponad 50 procentową skuteczność, a mimo to do wyłonienia zwycięzcy w starciu z Polpharmą Starogard Gdański potrzebna była jednak dogrywka, do której goście doprowadzili trafieniem równo z syreną kończącą czwartą kwartę. Pod koniec dodatkowego czasu gry sopocianie perfekcyjnie wykonywali rzuty wolne i dzięki temu wygrali 119:115 (28:27, 24:21, 26:24, 27:33, d. 14:10). Wcześniej aż siedmiu graczy obu drużyn opuściło boisko za pięć fauli.