Trwa gdyński kompleks Trefla 30

Koszykarze Asseco Prokomu są w połowie drogi po kolejny tytuł mistrzów Polski. W rywalizacji do czterech zwycięstw w finale play-off gdynianie prowadzą 2-0. Dzisiaj podopieczni Andrzeja Adamka ponownie pokonali na własnym parkiecie Trefl Sopot, tym razem 77:65 (9:12, 31:12, 19:17, 18:24). Po pierwszej, bezbarwnej kwarcie, w której obie drużyny pudłowały w sposób niewyobrażalny, w drugiej gospodarze rozstrzygnęli praktycznie spotkanie na swoją korzyść. W przyszłym tygodniu batalia o złote medale przyniesie się do Ergo Areny. Kolejne spotkania są wyznaczone na wtorek i czwartek.