Koszykarze Trefla skończyli na 8. miejscu 42

Trefl ma za sobą ostatni mecz sezonu. Sopoccy koszykarzy ulegli w ćwierćfinale play-off PGE Turowowi Zgorzelec. W Ergo Arenie zespół Mariusza Niedbalskiego przegrał 73:98 (25:25, 22:25, 9:24, 17:24), tracąc kontakt z rywalem w trzeciej kwarcie. Po raz kolejny najwięcej problemów sprawił gospodarzom Mardy Collins, który trafił 8 z 8 rzutów z gry. Tym samym żółto-czarni przegrali serię do trzech zwycięstw 0:3 i zakończyli rozgrywki 2014/2015 na 8. miejscu, które wywalczyli w rundzie zasadniczej. - Trzeba wziąć odpowiedzialność na własne barki. Mam nadzieję, że kolejne rozgrywki będą lepsze - mówi Marcin Stefański, kapitan Trefla. W środę, o przedłużenie sezonu zagrają koszykarze Asseco, którzy od godz. 19:15 będą podejmować w Gdynia Arenie Stelemet Zielona Góra. Zapraszamy na relację live.