Vistal zwycięstwem rozpoczął play-off 33

Na sporą próbę nerwów wystawiły swoich sympatyków piłkarki ręczne Vistalu na inaugurację ćwierćfinałów play-off. W pierwszej połowie miejscowa defensywa była dziurawa jak ser szwajcarski i po zmianie stron trzeba było odrabiać czterobramkową stratę. W przerwie podopieczne Jensa Steffensena przypomniały sobie na czym polega obrona, która uznawana jest za ich wielki atut. Beata Kowalczyk odbiła masę piłek, a ponadto gdynianki wyprowadziły szereg skutecznych kontr. Dlatego przy ul. Górskiego świętowano sukces gospodyń 28:22 (11:15). Drugie spotkanie, w rywalizacji do dwóch zwycięstw odbędzie się w środę o godzinie 18:30 na terenie rywalek.