Hokeiści wygrali ostatni sparing 31

Hokeiści MH Automatyki pokonali w hali "Olivia" niemiecki EXA Ice Fighters Lipsk 9:1 (3:0, 4:0, 2:1) w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu PHL. Cztery bramki i dwie asysty zdobył nowy napastnik, Białorusin Michaił Samusienko. Po meczu rozegrano treningowo dogrywkę trzech na trzech. Grano do pierwszej bramki, a tę w przewadze zdobyli goście. Następnie hokeiści przećwiczyli rzuty karne, w których również wygrali Niemcy 2:0. Spotkanie z trybun obserwowało ok. 700 kibiców. Inauguracja ligi 10 września w Nowy Targu przeciwko Podhalu.
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:1. Lider w prezencie dla prezesa