Najwyższa wygrana Arki w ekstraklasie 62

Piłkarze Arki Gdynia odnieśli najwyższe zwycięstwo w historii występów w ekstraklasie. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego pokonali u siebie Sandecję Nowy Sącz aż 5:0 (4:0). W pierwszej połowie, po wideoarbitrażu gospodarze otrzymali dwa karne, dzięki którym szybko osiągnęli wysokie prowadzenie. - Miałem wrażenie, że VAR był tylko w jedną stronę - narzekał Radosław Mroczkowski, szkoleniowiec pokonanych. - Sędziowie nie podejmują pochopnych decyzji, czekają, bo mają "podpórkę" w zapisie wideo. Wolę taką sprawiedliwość, nawet kosztem przerw w grze - ripostował Leszek Ojrzyński, trener zwycięzców.