W parkrun biegali i nagradzali 9

Ponad 300 osób uczestniczyło w kolejnej odsłonie cotygodniowych biegów parkrun w Gdańsku i w Gdyni. W Parku Reagana najszybsi byli Elżbieta Tuwalska i Tomasz Jankowiak, zaś na Bulwarze Nadmorskim dystans 5 km najszybciej pokonali Daria Szewczyk i Adam Głogowski. W Gdańsku dokonano podsumowania poprzedniego trzeciego sezonu cyklu i nagrodzono jego najlepszych uczestników, a także wolontariuszy. Kolejne biegi już w sobotę o godz. 9.
Lech Wałęsa z nagrodą za działania na rzecz przemian na Białorusi

Zobacz również

Lech Wałęsa z nagrodą za działania na...

Nagrody w ramach II Forum Kościuszkowskiego

27

zdjęć