WOSP przeznaczył 23mln za przedwyborcze billboardy z puszek... (1)
... czy ktoś jeszcze wierzy że tu chodzi o jakieś wsparcie szpitalom? To co dla szpitali to okruchy :)
2 lata
11
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-31 12:05
kacper nadaje z mafijnego centrum pisowskiej dojnej zmiany komunistów i złodziei
2 lata
00
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-28 21:51
żenada
nikt z WOŚP nie odpowiedział za zabicie Adamowicza!
2 lata
110
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 10:29
Tu już weszła polityka i tyle.
Luck
2 lata
110
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 20:34
Zbęny pośrednik (2)
Lepiej aby szpitale podały swoje konta. Ten pośrednik jest zbyt drogi.
Piotr
2 lata
70
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 21:00
Ci którym uratował życie i dzieci (1)
Twierdzą, że nawet jakby połowę wziął dla siebie to i tak OK :)
Bolo
2 lata
40
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 22:07
Nawet gdyby wziął 90%. Cudotwórca.
2 lata
00
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 22:06
Ja nie grałam, nie gram i nie będę grać. Juras promował SSanitaryzm, kowidianizm i certyfikaty, a teraz zbiera na "kowidowe płuca" .
2 lata
11
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-30 07:38
dziękujemy hejterom - wasza praca nie poszła na marne, znów mamy rekord. Tak trzymać. (1)
Do zobaczenia za rok!!
2 lata
12
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-30 11:42
to nie przez hejterów
...tylko coraz większa ilość firm bierze udział w zbiórkach głośno to oznajmiając, stąd te nowe "rekordy", wizerunkowo się opłaca nawet bankom i innym...
nie ma za co
2 lata
21
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zdjęcia: WOŚP 2024
Opinie (11) 1 zablokowana
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
Sortowanie
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-28 20:19
Ja nie gram (2)
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-30 09:44
WOSP przeznaczył 23mln za przedwyborcze billboardy z puszek... (1)
... czy ktoś jeszcze wierzy że tu chodzi o jakieś wsparcie szpitalom? To co dla szpitali to okruchy :)
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-31 12:05
kacper nadaje z mafijnego centrum pisowskiej dojnej zmiany komunistów i złodziei
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-28 21:51
żenada
nikt z WOŚP nie odpowiedział za zabicie Adamowicza!
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 10:29
Tu już weszła polityka i tyle.
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 20:34
Zbęny pośrednik (2)
Lepiej aby szpitale podały swoje konta. Ten pośrednik jest zbyt drogi.
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 21:00
Ci którym uratował życie i dzieci (1)
Twierdzą, że nawet jakby połowę wziął dla siebie to i tak OK :)
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 22:07
Nawet gdyby wziął 90%. Cudotwórca.
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-29 22:06
Ja nie grałam, nie gram i nie będę grać. Juras promował SSanitaryzm, kowidianizm i certyfikaty, a teraz zbiera na "kowidowe płuca" .
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-30 07:38
dziękujemy hejterom - wasza praca nie poszła na marne, znów mamy rekord. Tak trzymać. (1)
Do zobaczenia za rok!!
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2024-01-30 11:42
to nie przez hejterów
...tylko coraz większa ilość firm bierze udział w zbiórkach głośno to oznajmiając, stąd te nowe "rekordy", wizerunkowo się opłaca nawet bankom i innym...
2 lata
Twoja opinia
Zmień treść