Wybrzeże Gdańsk sensacyjnie przegrało mecz na przemoczonym torze 63

Wybrzeże Gdańsk sensacyjnie przegrało na swoim torze z OK Kolejarzem Opole 23:25. Sspotkanie rozgrywane było na trudnym po opadach deszczu torze. Arbiter widząc problemy zawodników z jazdą zdecydował zakończyć zawody po 8. biegu. Gdańszczanie zdobyli punkt bonusowy.. Poniżej znajduje się pełny opis przebiegu tego spotkania.