Rewanż na Anwilu wzięty 36

Koszykarze Trefla zrewanżowali się Anwilowi Włocławek za październikową porażkę jednym punktem. Wprawdzie na początku drugiej kwarty goście prowadzili w Ergo Arenie już 9 punktami, ale wówczas sopocianie postawili niezwykle szczelną strefę w obronie i z prędkością ekspresu dogonili, a po chwili przegonili rywali. Żółto-czarni wygrali 93:72 (22:28, 31:15, 23:19, 17:10). Sopocianie w sobotę nie tylko efektownie grali. W przerwie meczu nastąpiła premiera świątecznego wideoklipu z udziałem Filipa Dylewicza i kolegów, która została przyjęta przez widzów owacją na stojąco.