Lotos Trefl przegrywa z Resovią finał 0-2 48

Siatkarze Lotosu Trefla, pomimo walki do ostatniej piłki, przegrali z Asseco Resovią 2:3 (25:19, 19:25, 21:25, 25:23, 13:15). Gdańszczanom wychodziło wszystko w pierwszym secie, ale później losy meczu zmieniło pojawienie się na boisku Rafała Buszka. Przyjmujący został nawet MVP starcia jednak wcześniej jego drużynie krwi napsuły gra środkiem żółto-czarnych oraz zagrywki Murphy'ego Troya. Rzeszowska drużyna w rywalizacji o złoto do trzech zwycięstw prowadzi 2-0. O tym czy jeszcze w tym sezonie zobaczymy finał siatkarzy w Ergo Arenie zdecyduje mecz w najbliższy wtorek o godzinie 20:00. Żółto-czarni muszą wygrać na wyjeździe, by ponownie zagrać przed własną publicznością. Porażka oznaczać będzie, że medale rozdane zostaną 28 kwietnia.